tel. +48 532 806 888

Jak pomagamy

 • 1
  Terapia indywidualna to proces, którego cel, czas trwania i częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie. Do skorzystania z terapii indywidualnej zapraszamy osoby pełnoletnie.
 • 2
  Terapia par i małżeństw jest skierowana do osób, które doświadczają trudności w swoim związku. Polega na poprawianiu jakości relacji i komunikacji. Spotkania odbywają się z obydwoma partnerami.

Obszary psychoterapii

Psychologowie pracujący w naszym zespole specjalizują się w różnych trudnościach i zagadnieniach.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - będziemy mogli wtedy zaproponować Państwu odpowiedniego specjalistę. Obszary, kiedy pomoc psychologiczna może być użyteczna:

Poznaj nasz zespół

Agata Seweryn

Psycholog, psychoterapeuta, trener, właściciel
 • Doświadczenie
  Prowadzi terapię indywidualną. Pracuje z osobami, zgłaszającymi trudności w relacjach, pomaga w radzeniu sobie ze stresem, nieśmiałością, poczuciem niskiej wartości, lękiem oraz fobiami, korzystając z dorobku podejścia ericksonowskiego. Prowadzi warsztaty umiejętności psychospołecznych, warsztaty aktywizacji zawodowej oraz konsultacje w obszarze wyboru drogi zawodowej.
 • Wykształcenie
  Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Umiejętności psychoterapeutyczne rozwija, korzystając z doświadczenia polskich i zagranicznych psychoterapeutów, odbyła specjalistyczne szkolenia z psychoterapii, m. in. w The Milton H. Erickson Foundation, Inc (Phoenix, Arizona, USA). Swoje kwalifikacje podnosi, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Polski Instytut Ericksonowski. Wybrane zrealizowane szkolenia: “Model hipnoterapii ericksonowskiej” J. Zeig, “Praca transowa z trudnymi przypadkami” B.A. Erickson, “Terapia prowokatywna” F.Farrelly, “Terapia rodzin” nauczyciele Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, ”Spotkanie, zasoby, proces” nauczyciele Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 • Zobacz opinie na ZnanyLekarz.pl

  W mediach:

Martyna Gralewska

Psycholog, psychoterapeuta, coach
 • Doświadczenie
  Prowadzi terapię indywidualną i konsultacje psychologiczne. Psycholog, Certyfikowany Coach (Erickson Professional Coach). Pracuje z osobami borykającymi się z lękiem, stresem, smutkiem i wypaleniem zawodowym. Prowadzi warsztaty umiejętności psychospołecznych (komunikacji, motywacji, radzenia sobie ze stresem), warsztaty aktywizacji zawodowej oraz konsultacje w obszarze wyboru drogi zawodowej.
 • Wykształecenie
  Umiejętności z zakresu komunikacji i pracy z ludźmi posiada po studiach z Psychologii oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka The Art and Science of Coaching prowadzonym przez Erickson Coaching International. Swoje umiejętności rozwija, szkoląc się w zakresie psychoterapii, coachingu i pracy z ludźmi. Odbyła specjalistyczne szkolenia z psychoterapii, m. in. w The Milton H. Erickson Foundation, Inc (Phoenix, Arizona, USA). Swoje kwalifikacje podnosi, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Polski Instytut Ericksonowski. Wybrane zrealizowane szkolenia: “Model hipnoterapii ericksonowskiej” J. Zeig, “Praca transowa z trudnymi przypadkami” B.A. Erickson, ”Spotkanie, zasoby, proces” nauczyciele Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, „Coaching i terapia prowokatywna" F. Farelly, „Podróż bohatera" S. Gilligan, R. Dilts; „Praca transowa z trudnymi przypadkami” B. A. Erickson, E. Greenleaf.

 • Zobacz opinie na ZnanyLekarz.pl


Trenerzy

Joanna Kot

Doktor psychologii, trener
 • Doświadczenie
  Realizuje warsztaty umiejętności psychospołecznych, warsztaty rozwojowe dla kobiet, a także kursy dla studentów w uczelniach wyższych. .
 • Wykształcenie
  Zrobiła doktorat w zakresie psychoonkologii w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie kształci się i szkoli w obszarze psychoterapii metodą psychologii zorientowanej na proces w Instytucie Psychologii Procesu we współpracy z Process Work Institute w Portland OR oraz Research Society for Process Oriented Psychology w Londynie i Zurychu. Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywa korzystając z doświadczenia nauczycieli polskich i zagranicznych. Uczestniczyła m. in. w szkoleniach: „Praca z transem i osobami w śpiączce”, „Po drugiej stronie tęczy – praca z rangą w psychologii procesu”, „Praca z symptomami fizycznymi”, „Women and their body feelings – from assimilation to self-confidence”, „Anti-discrimination in work with girls and women”, „Relacje – sny relacyjne i mit relacji”.
  W obszarze jej zainteresowań zawodowych znajduje się poszukiwanie źródeł osobistej mocy w kryzysach życiowych, rola i miejsce kobiet we współczesnym świecie, Jungowska analiza snów oraz zaburzenia psychosomatyczne..

 • Zobacz opinie na ZnanyLekarz.pl

  W mediach:

Justyna Kinczyk

Psycholog kliniczny, trener
 • Doświadczenie
  Prowadzi warsztaty umiejętności psychospołecznych, terapię indywidualną, rodzinną i grupową, a także zajęcia dla studentów. Zajmuje się diagnostyką psychologiczną. Pracuje z osobami, cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, obsesyjno-kompulsywne, psychosomatyczne i odżywiania. Jej gruntowna wiedza i dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe pozwoliły rozwinąć skuteczne metody terapii, wspierające rozwój osobisty i uruchamiające zasoby oraz możliwości twórcze.
 • Wykształecenie
  Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Posiada dyplom I st. specjalizacji w zakresie Psychologii Klinicznej, ukończyła Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii i całościowe szkolenie w zakresie terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Pracowała przez 13 lat na Oddziale Psychiatrii w Bytomiu oraz przez 6 lat na Psychiatrycznym Oddziale Dziennym i Poradni Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej. Przez wiele lat pracowała w Akademii Muzycznej w Katowicach prowadząc wykłady z psychologii klinicznej i muzykoterapii. Swoje zainteresowania rozwija uczestnicząc w zajęciach Akademii Weekendowej ASP w Katowicach. Korzysta z konsultacji u doświadczonych superwizorów, nieustannie się szkoli (wybrane zrealizowane szkolenia: "Psychosomatyka , psychoterapia i metafora" Norma Baretta i Phil Baretta USA; "Psychoterapia depresji" ,prof.Camillo Loriedo ,Włochy,; "Terapia rodzinna bez rodziny", Bernard Trenkle Niemcy, ;"Podejście strategiczne w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych", Brent Geary, USA,; "Terapia oparta na współpracy" Harlene Anderson ,USA). Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną i szkoleniową.

 • Zobacz opinie na ZnanyLekarz.pl